Елемент на предсобје АСТОР П2
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Елемент на предсобје АСТОР П2, во комбинација на дезени сив храст кај корпусот и бел сјаен медијапан во фронтот. Дел е од истоимената колекција која со своите естетски карактеристики со широк профил на рамот, МДФ хоризонтални апликации на фронтовите и мат рачки ја заокружуваат целосната ентериерска приказна кога е во прашање опремување на дневната, спалната соба и претсобјето.
  • Ширина : 73
    Висина : 194.5
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст бел сјаен медијапан
 

11980.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  8086.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES