Комода ЕТНА 3К3Ф
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Комода ЕТНА 3К3Ф, во комбинација корпус во дезен сив храст и фронтови во бел сјаен медијапан, поседува 3 практични сегменти со преградни полици и 3 фиоки. Благодарение на дизајнот на комодата ЕТНА е компатибилна со различни модели на мебел наменет за опремање на дневна,спална, предсобје.
  • Ширина : 133
    Висина : 90.5
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст бел сјаен медијапан
 

12240.00 ден.
  -25 % попуст

  9180.00 ден.


без превоз и монтажа :

  7619.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES