Ноќно ормарче КАРЛ НО2Ф


    Опис на Производот :


  • Ноќно ормарче КАРЛ НО2Ф, во дезен опак бела оплеменета со црно дрво и фронтови во бел сјаен медијапан. Дел е од истоимената колекција на спална соба.
  • Ширина : 44.5
    Висина : 42.5
    Длабочина : 33.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

4000.00 ден.
  -25 % попуст

  3000.00 ден.



*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES