Бречен кревет КАРЛ 160


    Опис на Производот :


  • Брачен кревет КАРЛ 160 , во дезен опак бела оплеменета со црно дрво и фронтови во бел сјаен медијапан и сиво тапацирано узглавје. Овој модел поседува можност за вградување лед расвета и компатибилен е со душек со димензија 200х160. Препорачуваме расвета РЦ-2
  • Ширина : 203.5
    Висина : 101.5
    Длабочина : 211.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан сив штоф
 

19630.00 ден.
  -25 % попуст

  14722.50 ден.


без превоз и монтажа :

  11777.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES