Ормар КАРЛ 5К1О
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Ормар КАРЛ 5К1О, во комбинација на дезени опак бела и бел сјаен медијапан со сегменти од црно дрво, поседува функционален и простран употребен простор, со гардероберна шипка и полица. Овој модел опционо може да се надополни со полици и дел е од истоимената колекција на спална соба која во целост го трансформира животниот простор според најновите дизајнерски решенија. Додатен бенефит е огледалото во средишниот дел и стилизиран со врежани рачки од црно дрво која ја истакнуваат естетската колекција.
  • Ширина : 223.5
    Висина : 206
    Длабочина : 55.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

34920.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 14%   

  22523.40 ден.


без превоз и монтажа :

  20952.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES