ТВ полица ЗОИ


    Опис на Производот :


  • ТВ полица ЗОИ, во дезен опак бела со бел сјаен медијапан на фронтот, одраз е на современиот дизајн со софистицирана нота која во потполност ќе го збогати амбиентот на дневната соба. Поседува странично сместени затворени и централно позиционирани отворени сегменти за аудио-визуелни уреди. Препорачуваме сет лед расвета РА-2
  • Ширина : 152
    Висина : 44.5
    Длабочина : 40
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : црно дрво бел сјаен медијапан
 

7090.00 ден.
  -20 % попуст

  5672.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES