Аголна гарнитура ГАЛИЈА ЛУКС


    Опис на Производот :


  • Модерните линии на аголната гарнитура ГАЛИЈА ЛУКС допринесуваат за модерен изглед во дневниот простор. Можноста за спуштање и претворање во лежај со димензии 215х125 см. Моделот поседува кутија за постелнина.
  • Ширина : 266
    Висина : 75
    Длабочина : 178
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Preston 96 сива
 

40260.00 ден.
  -20 % попуст

  32208.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES