Фотеља ТИАРА А-Кат


    Опис на Производот :  • Ширина : 86
    Висина : 105
    Длабочина : 95
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : А-кат по нарачка од штоф карта
 

10420.00 ден.

  10420.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES