Клуб Маса НИЦА ЛАК КЛС 90


    Опис на Производот :


  • Убавина во бело, колекција НИЦА ЛАК, се карактеризира со висока сјајност 99,7%, секогаш во мода, внесува во вашиот дом префинетост и елеганција во дневната соба.
  • Ширина : 90
    Висина : 45
    Длабочина : 88
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : кристално бела бела ХГ
 

8440.00 ден.
  -25 % попуст

  6330.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES