Тв Полица НИЦА ЛАК-ТВЛ
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Убавина во бело, колекција НИЦА ЛАК, се карактеризира со висока сјајност 99,7%, секогаш во мода, внесува во вашиот дом префинетост и елеганција во дневната соба.
  • Ширина : 180
    Висина : 48
    Длабочина : 50
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : кристално бела бела ХГ
 

19620.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  13243.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES