Комода СТЕЛА К 13 /СТ


    Опис на Производот :


  • Лесна на допир, колекцијата СТЕЛА е совршена комбинација и спој на елеганција со лакирани фронтови во UV -лак со висока сјајност од 99,7% со механизам на отворање на допир.
  • Ширина : 121
    Висина : 98
    Длабочина : 51
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : тобако храст кристално бела
 

16220.00 ден.
  -25 % попуст

  12165.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES