Аголна гарнитура ФИОНА А-кат


    Опис на Производот :  • Ширина : 270
    Висина : 93
    Длабочина : 190
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : А-кат по нарачка од штоф карта
 

43930.00 ден.
  -20 % попуст

  35144.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES