Столица СНЕЖА ЗИМ - Бела Панамера Силвер
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Моделот на трпезариска столица СНЕЖА ЗИМ е многу популарен за опремување на трпезарија и дневна соба. Тапацираниот дел на седечкиот дел допринесува за комфорт.
  • Ширина : 44
    Висина : 95
    Длабочина : 42
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Бела Панамера
 

3100.00 ден.
  -20 % попуст
+ акциски попуст 10%    24.06-28.06.2021

  2232.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES