Душек ОЛИВИО ФАОМ 200/180
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Ткаенината со маслиново масло нуди антибактериска заштита, како и сите останати придобивки што произлегуваат од маслиновото масло, кое уште од антички времиња е познато како благодат за кожата. Киселоста на маслиновото масло е компатибилна со онаа на нашата кожа. Како резултат на тоа, ова древно откритие е идеално за нега на кожата: ја прави да биде свиленкаста на допир и истовремено ја штити од слободните радикали кои предизвикуваат стареење.Visco материјалот е првично изработен од НАСА за потребите на астронаутите. Вискозноеластичниот материјал е производ на технологијата со отворени ќелии и овозможува душекот да диши. Тоа го прави сензитивен на топлината на телото и на притисок, па затоа е идеален за душеци и за медицински производи. Visco душеците кои се обликуваат според контурите на човечкото тело максимално го зголемуваат квалитетот на спиење. Благодарение на својата структура со отворени ќелии и на мемори пената, Visco душеците Ви гарантираат едно ново искуство во спиењето. Апсолутно ќе се уверите дека Visco душеците, кои се комбинација од технологија и традиција, совршено Ви одговараат. Материјалот од кој е изработена ХР пената обезбедува оптимални услови за спиење бидејќи овозможува циркулација на воздухот во 7 зони и со тоа спречува појава на топлина и влага.Надворешната прекривка, која е со патент и може да се пере, максимално го зголемува капацитетот на душекот за ослободување од влагата.
  • Ширина : 200
    Висина : 27
    Длабочина : 180
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : 200x180
 

38750.00 ден.
  -36 % попуст

  24800.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES