Душек ХЕРО ФАОМ 200/180
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Надворешната прекривка, која е со патент и може да се пере, максимално го зголемува капацитетот на душекот за ослободување од влагата.Памукот е дар од природата за нас. Протокот на воздух достигнува максимални нивоа благодарение на структурата од влакна која се формира меѓу надворешната покривка од органски памук и другите слоеви. Како целосно обновлив материјал, памучните ткаенини на Almero се меки, природни, трајни и лесни за одржување. Ние го користиме овој првокласен памук кај Hero душеците.Материјалот од кој е изработена ХР пената обезбедува оптимални услови за спиење бидејќи овозможува циркулација на воздухот во 7 зони и со тоа спречува појава на топлина и влага.Утврдено е дека на човечкото тело има 7 различни зони врз кои се создава притисок при лежење, а душеците со 7 анатомски зони, со својата структура од 7 различни степени на тврдост, му даваат најдобра можна потпора на телото, го регулираат протокот на крв и ги сведуваат несаканите движења на минимум.
  • Ширина : 200
    Висина : 23
    Длабочина : 180
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : 200x180
 

27680.00 ден.
  -36 % попуст

  17715.20 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES