Душек КИНГПЕД 200/180
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • За оние кои претпочитаат природни материјали и високи душеци, King Ped се состои од ХР пена поставена на Херкул жичено јадро заради контакт со сите делови од телото и обезбедување извонредна удобност и потпора.Материјалот од кој е изработена ХР пената обезбедува оптимални услови за спиење бидејќи овозможува циркулација на воздухот и со тоа спречува појава на топлина и влага. Со својата дебелина од 32 cm, King Ped, кој претставува комбинација од ХР пена со врвен комфор и идеално Херкул жичено јадро, претставува првиот избор на оние кои уживаат во високи душеци.Со дополнителен слој на пена заради удобност, King Ped душеците се дизајнирани со префинета елеганција и класичен раскош.
  • Ширина : 200
    Висина : 32
    Длабочина : 180
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : 200x180
 

29060.00 ден.
  -36 % попуст

  18598.40 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES