ТВ полица РЕМО


    Опис на Производот :


  • ТВ полица РЕМО, во комбинација на дезен сив храст со бел сјаен медијапан на фронтот, со комбинација на отворени и затворени сегменти со преграден дел, ги следи практичните ентериерски иновации кои идеално ќе се интегрираат во вашиот амбиент во дневната соба. Препорачуваме сет ЛЕД расвета РА-2
  • Ширина : 162
    Висина : 43.5
    Длабочина : 41.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст бел сјаен медијапан
 

6770.00 ден.
  -20 % попуст

  5416.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES