Столица СТАНДАРД Зим - Венге 24 Одива
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Трпезариска столица СТАНДАРД ЗИМ представува практичен модел за опремување на трпезарии и дневна соба. Тапацираниот дел на наслонот и делот за седење додаваат комфорт и уживање.
  • Ширина : 43
    Висина : 100
    Длабочина : 40
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Венге 24 Одива
 

3100.00 ден.
  -20 % попуст
+ акциски попуст 10%    24.06-28.06.2021

  2232.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES