Комода БЕРТ 180


    Опис на Производот :


  • Комода БЕРТ 180, во комбинација на дезени сив храст со бел сјаен медијапан. Дел е од истоимената колекција која носи современ тематски концепт на уредување на дневниот простор. Овој модел можете по желба да го надополните со лед расвета РА
  • Ширина : 180
    Висина : 96.5
    Длабочина : 41.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст бел сјаен медијапан
 

14490.00 ден.
  -20 % попуст

  11592.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES