Витрина БЕРТ 1К ВС


    Опис на Производот :


  • Витрина БЕРТ 1К ВС, во комбинација на дезени сив храст со бел сјаен медијапан. Дел е од истоимената колекција која носи современ тематски концепт на уредување на дневниот простор. Овој модел можете по желба да го надополните со лед расвета РА-2.
  • Ширина : 60
    Висина : 190
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст бел сјаен медијапан
 

9720.00 ден.
  -20 % попуст

  7776.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES