ТВ полица БЕРТ 120
празнична акција


    Опис на Производот :


  • ТВ полица БЕРТ 120, во комбинација на дезени сив храст со бел сјаен медијапан, поседува практични затворени делови, како и отворен сегмент погоден за аудио-визуелни уреди. Дел е од истоимената колекција која носи современ тематски концепт на уредување на дневниот простор.
  • Ширина : 120
    Висина : 43.5
    Длабочина : 41.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст бел сјаен медијапан
 

5980.00 ден.
  -20 % попуст
+ акциски попуст 15%   

  4066.40 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES