Клуб маса ОСКАР 120х60


    Опис на Производот :


  • Клуб маса ОСКАР КС 120х60, во дезен белен храст, ќе стане омилен детал во амбиентот на дневната соба. Практичните димензии и атрактивниот дрво декор ја прават оваа клуб масичка совршена за уредување на ентериерот на современ начин.
  • Ширина : 120
    Висина : 41.5
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : белен храст
 

5020.00 ден.
  -20 % попуст

  4016.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES