Комода КЕНТ 160


    Опис на Производот :


  • Комода КЕНТ 160 , во дезен белен и сив храст. Дел е од истоимената колекција која во вашиот дом внесува класика и префинет вкус. Овој модел поседува три фиоки и три затворени сегменти
  • Ширина : 160
    Висина : 98
    Длабочина : 36.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст белен храст
 

13940.00 ден.
  -25 % попуст

  10455.00 ден.


без превоз и монтажа :

  8677.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES