Ѕидна полица КЕНТ ЗП
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Ѕидна полица КЕНТ ЗП, во дезен белен и сив храст. Дел е од истоимената колекција која во вашиот дом внесува класика и префинет вкус.
  • Ширина : 120
    Висина : 22
    Длабочина : 19.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст белен храст
 

1700.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  1147.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES