Витрина КЕНТ ПОП 2Ф
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Витрина КЕНТ ПОП 2Ф, во дезен белен и сив храст, поседува комбинација од затворени и отворени сегменти. Дел е од истоимената колекција која во вашиот дом внесува класика и префинет вкус.
  • Ширина : 114
    Висина : 127.5
    Длабочина : 36.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст белен храст
 

11980.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  8086.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES