Витрина КЕНТ ВС
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Витрина КЕНТ ВС, во дезен белен и сив храст, поседува комбинација од затворени и застаклени сегменти. Дел е од истоимената колекција која во вашиот дом внесува класика и префинет вкус.
  • Ширина : 68.5
    Висина : 195
    Длабочина : 36.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст белен храст
 

10200.00 ден.
  -25 % попуст

  7650.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES