Гардеробер ЏОЈ Г32


    Опис на Производот :


  • Разбудете ја креативноста со помош на колекцијата ЏОЈ. Едноставна и модерна, оваа детска соба е атрактивна како за момчиња, така и за девојчиња. Ефектни детали на весели бои, внесуваат радост и простор во секоја соба.
  • Ширина : 128
    Висина : 200
    Длабочина : 56
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : поларен бор манго лајм тиркиз
 

21260.00 ден.
  -25 % попуст

  15945.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES