Трпезариска маса П-5 1300+400х800 Венге ПС
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 130
    Висина : 75
    Длабочина : 80
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : венге
 

12920.00 ден.
  -28 % попуст

  9302.40 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES