Фиока за кревет ПЛЕЈ- ФК80


    Опис на Производот :


  • Ефектна комбинација на бела и циклама претставуваат одлично решение за собата на вашето девојче. Собата ПЛЕЈ нуди совршен простор за учење, играње и одмор.
  • Ширина : 199
    Висина : 27
    Длабочина : 85
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : бела циклама
 

5260.00 ден.
  -25 % попуст

  3945.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES