Аголна гарнитура СВЕА А-кат


    Опис на Производот :  • Ширина : 245
    Висина : 100
    Длабочина : 225
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : А-кат по нарачка од штоф карта
 

44490.00 ден.
  -25 % попуст

  33367.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES