Компјутерска маса ТРИО - КС3


    Опис на Производот :


  • Колекцијата ТРИО претставува идеална соба за млади. Пастелните бои кои се едноставни за комбинирање и идеални се за младите деца, секако и за тинејџерите. Практичните парчиња на мебел може лесно да се трансформираат во дневна соба.
  • Ширина : 115
    Висина : 75
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : канадски јавор крем песок браон
 

10410.00 ден.
  -25 % попуст

  7807.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES