Кутија за постелина ТРИО-КР
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Колекцијата ТРИО претставува идеална соба за млади. Пастелните бои кои се едноставни за комбинирање и идеални се за младите деца, секако и за тинејџерите. Практичните парчиња на мебел може лесно да се трансформираат во дневна соба.
  • Ширина : 103
    Висина : 96
    Длабочина : 27
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : канадски јавор крем песок браон
 

8110.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  5474.25 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES