Клуб маса ПЛЕЈ СЕТ3


    Опис на Производот :


  • Ефектна комбинација на бела и циклама претставуваат одлично решение за собата на вашето девојче. Собата ПЛЕЈ нуди совршен простор за учење, играње и одмор.
  • Ширина : 55
    Висина : 49
    Длабочина : 64
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : бела циклама
 

4500.00 ден.
  -25 % попуст

  3375.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES