Ноќно ормарче ПЛЕЈ НС2
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Ефектна комбинација на бела и циклама претставуваат одлично решение за собата на вашето девојче. Собата ПЛЕЈ нуди совршен простор за учење, играње и одмор.
  • Ширина : 44
    Висина : 50
    Длабочина : 37
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : бела циклама
 

4170.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  2814.75 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES