ТВ полица НИЦА ТВ


    Опис на Производот :


  • Современа елеганција, дизајн на дневната соба со колекција НИЦА преставува игра на волумен и топлина на материјалот. Стилизиран фронт во комбинација со стакло, дебелина на иверица од 38см, даваат елеганција.
  • Ширина : 180
    Висина : 48
    Длабочина : 50
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : аида орев беж ХГ
 

18740.00 ден.
  -25 % попуст

  14055.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES