Комода НИЦА К1С


    Опис на Производот :


  • Современа елеганција, дизајн на дневната соба со колекција НИЦА преставува игра на волумен и топлина на материјалот. Стилизиран фронт во комбинација со стакло, дебелина на иверица од 38см, даваат елеганција.
  • Ширина : 65
    Висина : 120
    Длабочина : 40
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : аида орев беж ХГ
 

13150.00 ден.
  -25 % попуст

  9862.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES