Лежај САНТОС
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Лежајот САНТОС е вистинско ентериерско освежување на вашиот дом. Довремен дизајн, удобност благодарени на жичаното јадро и визуелна впечатливост ќе го направат секој простор во кој наоѓа овој модел место за дружење и одмор. Овој модел се пушта и димензијата на спуштен е 198х150 см , како и практична кутија за постелнина.
  • Ширина : 198
    Висина : 81
    Длабочина : 95
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : TT1 сива TT4 сиваTT7 црвена
 

24800.00 ден.
  -47 % попуст

  13144.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES