Лежај ФАНТАСТИКО ПЛУС
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Функционалениот модел ФАНТАСТИКО ПЛУС нуди можност за претворање во лежај со димензија 92х190см, па со адекватен избор на дезен , вашето омилено катче во целост ќе биде искористен. Една кутија за постелнина, сунѓер, преклопување на седечкиот дел.
  • Ширина : 92
    Висина : 85
    Длабочина : 96
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : EE2 кафена перници EE1 беж
 

19400.00 ден.
  -50 % попуст

  9700.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES