Плакар КАН П4/КН 231х228х56


    Опис на Производот :


  • ново во асортиманот 2020
  • Ширина : 231
    Висина : 228
    Длабочина : 56
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : небраска - беж
 

42620.00 ден.
  -25 % попуст

  31965.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES