Аголна гарнитура ТИФАНИ Б-кат
производ на акција


    Опис на Производот :  • Ширина : 292
    Висина : 100
    Длабочина : 211
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Б-кат по нарачка од штоф карта
 

50250.00 ден.
  -20 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  36180.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES