Висечка полица ЛИСА ВП
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Средба на топлина и модерен дизајн, сочувајте ја топлината во вашиот дом со колекцијата ЛИСА. Елегантна комбинација на беж боја, резбарени детали се главна карактеристика на овој модел.
  • Ширина : 110
    Висина : 32
    Длабочина : 22
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : небраска храст беж
 

3070.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  2072.25 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES