Клуб маса КЛС 5
производ на акција


    Опис на Производот :  • Ширина : 102
    Висина : 45
    Длабочина : 66
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од каталог
 

8220.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  5548.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES