Трпезариска маса ДТ 120х80
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Трпезариската маса ДТ 120х80, во дезен сонома храст, идеален е за сите типови на трпезарии, одлично ќе се вклопи и во дневната соба, благодарение на едноставниот изглед. Функционалноста на трпезариската маса се карактеризира со можноста за пуштање со додатни 33 см.
  • Ширина : 120
    Висина : 75
    Длабочина : 80
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сонома храст
 

8120.00 ден.
  -20 % попуст

  6496.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES