Кревет КИКИ КРТ90


    Опис на Производот :


  • Колекцијата КИКИ за детска соба поседува 40 елементи со 12 комбинации на бои, овозможува разиграност и функционалност во собата на вашите најдраги. Модерна , хармонија од бои, лесно се вклопува во секој простор, безбедност на децата на прво место, комфорен за тинејџери, практични.
  • Ширина : 95
    Висина : 75
    Длабочина : 205
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од каталог
 

7890.00 ден.
  -25 % попуст

  5917.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES