Кујнски елемент ВИКТОРИЈА БД60


    Опис на Производот :


  • Традиционален стил, со широки кант лајсни, во дезен ферара фронтови и квадратни венге рачки со хромирани ивици, кујнскиот елемент ВИКТОРИЈА идеално ќе се вклопи со кујната ВИКТОРИЈА. Можност за поставување на вграден шпоред
  • Ширина : 60
    Висина : 212
    Длабочина : 58
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : венге ферара
 

10750.00 ден.
  -25 % попуст

  8062.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES