лежај ОСТИН
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Точното име на дизајнот е: сиво OO4 ORINOCO 96. Креветот OSTIN е идеално решение за опремување простори со различни димензии и намени. Овој модел има можност за претворање во лежај со димензија од 198х150 со механизам за спуштање на потпирачот за грб. Кутијата за складирање постелнина, исто така, придонесува за функционалноста на овој модел.
  • Ширина : 216
    Висина : 75
    Длабочина : 97
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : 004 ориноко 96 сива
 

38400.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%    24.06-28.06.2021

  25920.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES