лежај КОМЕТ
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Точното име на дизајнот е: SORO 90 сива / LINCOLN 86 светло сива. Лежајот COMET има многу практични карактеристики на употреба и целосно ги задоволува потребите на просторот за живеење. Кутијата за складирање постелнина и потпирачите за раце придонесуваат за функционалност, а жичното јадро и корисното место за одмор и спиење со димензии 198х150 см обезбедуваат дополнителна удобност на овој модел на кревет.
  • Ширина : 227
    Висина : 75
    Длабочина : 99
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : соро 90сива-линколн 86
 

41600.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%    24.06-28.06.2021

  28080.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES