лежај ТАЛИНА
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Точното име на дизајнот е: R3b / YY1-еко кафеава / ткаенина беж. Моделот на кревет ТАЛИНА се одликува со модерна форма и удобност во кои ќе уживате секој ден. Овој модел има можност да се претвори во лежај од 190x160cm со преклопување на потпирачот за грб.
  • Ширина : 216
    Висина : 93
    Длабочина : 95
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : р3б браон еко-уу1 беж
 

35800.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%    24.06-28.06.2021

  24165.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES