Трпезариска маса ТОР мелиа 160х85


    Опис на Производот :


  • ново во асортиманот 2020
  • Ширина : 160
    Длабочина : 85
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : црно
 

19490.00 ден.
  -50 % попуст

  9745.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES