Трпезариска маса ЛЕВАНТЕ натурал/ црна Јо


    Опис на Производот :


  • ново во асортиманот 2020
  • Ширина : 160
    Висина : 75
    Длабочина : 90
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : натур црна
 

29980.00 ден.
  -40 % попуст

  17988.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES